Get a 20% discount on all products. #STAYATHOME

BEX Coffee & Chocolate, Yeni Nesil Kahve Deneyimini İstanbul - Üsküdar'a Taşıyor!

BASIN BÜLTENİ

BEX COFFEE & CHOCOLATE, YENİ NESİL KAHVE DENEYİMİNİ İSTANBUL - ÜSKÜDAR’A TAŞIYOR!

Türkiye kahve pazarının yeni oyuncusu Londra merkezli BEX Coffee & Chocolate, bu yılın ilk mağazasını İstanbul’da açıyor.


Üstün kaliteye sahip kahve çekirdeklerini, çikolatanın haz dolu dünyasıyla harmanlayarak misafirlerine eşsiz bir deneyim yaşatan BEX Coffee & Chocolate, İstanbul’un son dönemde hızla yenilenen çekim alanlarından Bosna Bulvarı’nda 22 Şubat 2020 tarihi itibariyle misafirlerine hizmet vermeye başlıyor.

İstanbul - Üsküdar mağazasında rahat çalışma ve oturma grupları, ferah ve modern bir atmosfer, özel seçilmiş müzikler ve eşsiz duvar resimleri kahve tutkunlarını bekliyor. Kaliteli ürünleri ve güler yüzlü hizmeti ile kendine vakit ayırmak isteyenlerin, küçük iş buluşmalarının ve dostane sohbetlerin yeni buluşma noktası olmayı hedefliyor. İstanbul – Üsküdar mağazasının özel tasarım iç alanına ek olarak, kahve keyfini açık alanda sürdürmek isteyenler için geniş bir bahçesi de bulunuyor.    

Türkiye’deki ilk mağazasıyla Çanakkale’li kahve severlerin yoğun ilgisiyle karşılaşan BEX Coffee & Chocolate, yepyeni kahve deneyimini Londra, Çanakkale ve İstanbul’dan sonra Ege ve Akdeniz’e de taşımak için çalışmalara başladı. Gelecek vizyonunda sürdürülebilirliğin önemine değinen marka, mağazalarında düşük karbon izine sahip geri dönüşümlü malzemeler kullanmaya özen gösteriyor.

 

Ayrıntılı Bilgi İçin
Tuğberk Helvacıoğlu
0537 443 22 07
thelvacioglu@franchisecompany.com.tr

Leave a comment

Please note, comments must be approved before they are published