FRANCHISE

Farklılık Yaratan Konsept

Yeni neslin enerjisinden ve lezzet anlayışından ilhamalan BEX Coffee & Chocolate, hayatta yenilikler denemenin, kendine özgü olmanın ve daha iyiye ulaşmanın heyecanıyla kuruldu. Dünyanın farklı bölgelerinde yetişen seçkin kahve çekirdeklerini, en ileri tekniklerle kavurarak enfes kahve deneyimine dönüştüren marka, çok özel ve iddialı tatlarıyla kalpleri fethediyor.

İşletme Kolaylığı

BEX Coffee & Chocolate, yeni nesil kahve kavramını franchise sistemiyle ülkemizde ve dünya çapında büyütmeyi planlıyor. Karmaşıklıktan uzak ve standartları koruyan yapısıyla yatırımcılarına işletme kolaylığı sağlamayı hedefliyor.

Yenilikçi Bakış Açısı

Yenilikçi ürünleri ve müşteri profilinin beklentileri ön plana alınarak rafine edilmiş ürün gamı, müşterisini tanıyarak akıllı öneriler sunabilecek dijital altyapısı ve herkesin kendisini rahat hissedebileceği mekanlar kurgulayarak yaşam alanı anlayışını öne çıkarmasıyla BEX Coffee & Chocolate, işte bu gelişen ve geliştikçe değişime uğrayan kahve sektörünün ve müşteri profilinin beklentilerini karşılamak için tasarlandı.


KAZANÇLI YATIRIM FIRSATI
Başvuru formunu doldurarak ya da WhatsApp hattından bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.